آگهی ویژه

ثبت آگهی در سایت اَرگ ایران


 

 

 

 

دست اندرکاران مجله اینترنتی اَرگ ایران پس از اجرای موفقیت آمیز گونه ای جدید از معرفی مشاغل در فضای اینترنت و دریافت بازخور آن ،برآن شدند تا با طراحی طبقه بندی تصویری از نوع مشاغل (از اینجا ببینید)و بهره گیری از نقشه کشور عزیزمان با تقسیم بندی استانی ،شیوه آزمون شده و رضایت بخش آگهی دهندگان را در این مجموعه پیاده سازی کنند.پژوهش ها نشان می دهند که تبلیغاتی که دارای تصویر هستند، ۴۱ درصد بیشتر از آگهی های تبلیغاتی که فقط نوشته دارند دیده می شوند. به عبارت بهتر امروز بهتر است که با تصویر حرف بزنیم( منبع: کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی – انتشارات سیته – نویسنده جفری گیتومر)از سوی دیگر مجله اینترنتی اَرگ ایران یک سایت تبلیغ صِرف نبوده که برخی حوصله گشت و گذار در اینگونه سایت ها را معمولا ندارند. این مجله با توجه به تنوع گردآوری و تولید مطالب پذیرای همه ذائقه های موجود در فضای اینترنتی ایران میباشد.

 

 

یک نمونه از آگهی پیاده سازی شده

همانطور که مشاهده شده برای فعالیت مورد تقاضا به منظور معرفی یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته شده تا عملا فعالین کسب و کار تجربه داشتن یک صفحه اختصاصی در فضای مجازی را احساس کنند.مسلما خالی بودن فضای اطراف اینگونه آگهی سبب توجه کامل بازدید کننده به موضوع شده و نسبت تاثیر گذاری خود را افزایش میدهد.

در صورت هرگونه پیشنهاد ما را از  ((تماس با ما)) مورد لطف خود قرار دهید.

ضمنا چنانچه فعالیت شما در آیکونهای موجود نبود با توجه به نوع فعالیت شما آیکون مربوطه طراحی و در زیر شاخه مربوطه قرار خواهد گرفت.همچنین راه اندازی برای معرفی مشاغل غیر از تهران با اولین متقاضی صورت خواهد گرفت.

 

از اینجا به سفارش و ثبت آگهی خود بروید

12